Milyen fizetési lehetőségeim vannak a jogosítványom megszerzéséhez?

Nagyon gyakran hangzik el ez, és más hasonló kérdések a nálunk érdeklődőktől, ezért itt erről olvashatsz részletesebben.

 

Lehet-e részletekben fizetni?

Igen, természetesen. Nem kell azonnal, egy összegben kifizetned a teljes képzés díját. Az elméleti tanfolyam díját a kurzus időtartama alatt kell kifizetned, akár ezt is tudod több részletben. A gyakorlati órák árát pedig 10 óránként fizetheted.

Vida Autósiskola_blog - fizetési lehetőségek
Vida Autósiskola_blog - fizetési lehetőségek

Csak készpénzes fizetés lehetséges?

Nem; ha úgy Neked kényelmesebb, el is utalhatod a fizetendő összeget iskolánk bankszámlájára, illetve online bankkártyás fizetést is biztosítunk (az utaláshoz szükséges részleteket és az online bankkártyás fizetést itt találod). Természetesen ebben az esetben is él a részletfizetési lehetőség.

 

A kép forrása: Freepik