VIDA AUTÓSISKOLA Debrecen

Csoportos online
KRESZ-tanfolyam

Nap
Óra
Perc
Másodperc
Sajnos erről lemaradtál!

Amit az online KRESZ-tananyag mellé megkapsz

Vida Autósiskola - csoportos online KRESZ-tanfolyam_2
Vida Autósiskola - csoportos online KRESZ-tanfolyam_2

Mindössze
40 000 Ft-ért

A KRESZ-tanfolyam megrendelését követő 48 órán belül kapod meg a tananyaghoz való hozzáférést.

2021. 03. 17-e éjfélig bármikor. Az oldal alján található jelentkezés gombra kattintva a nap bármely szakában, online tudsz jelentkezni.

3 előre meghatározott időpontban iskolavezető szakoktatónkkal biztosítunk számotokra konzultációs lehetőséget. Itt minden olyan kérdést megbeszélünk, amely tanulás közben felmerül bennetek, vagy pontosításra szorul.

A csoportos online KRESZ-tanfolyam internetes felületen zajlik, a tanulást nem befolyásolják a jelenlegi intézkedések. A KRESZ-vizsga és a gyakorlati oktatás a korlátozások feloldása után azonnal újraindul.

Amint befejezed az online tananyagot és újraindítják a vizsgáztatást, kiírunk KRESZ-vizsgára. A tananyag elvégzésére 90 nap áll rendelkezésedre.

“B” kategóriás tanfolyamra 16,5 éves kor fölött, legalább alapfokú (8 általános) végzettséggel lehet jelentkezni. A gyakorlati oktatás Hajdú-Bihar megyében (Debrecen, Hajdúszoboszló és környéke) zajlik.

Miért éri meg jogosítványt szerezni?

Korábbi tanulóink véleményei

Ne maradj ki a csoportból

Nap
Óra
Perc
Másodperc