VIDA AUTÓSISKOLA

Csoportos online KRESZ-tanfolyam

Amit az online tananyag mellé megkapsz

Kérlek írd be a jelentkezéshez szükséges adataidat!

A KRESZ-tanfolyam megrendelését követő 48 órán belül kapod meg a tananyaghoz való hozzáférést.

2021. 03. 17-e éjfélig bármikor. Az oldal alján található jelentkezés gombra kattintva a nap bármely szakában, online tudsz jelentkezni.

3 előre meghatározott időpontban iskolavezető szakoktatónkkal biztosítunk számotokra konzultációs lehetőséget. Itt minden olyan kérdést megbeszélünk, amely tanulás közben felmerül bennetek, vagy pontosításra szorul.

A csoportos online KRESZ-tanfolyam internetes felületen zajlik, a tanulást nem befolyásolják a jelenlegi intézkedések. A KRESZ-vizsga és a gyakorlati oktatás a korlátozások feloldása után azonnal újraindul.

Amint befejezed az online tananyagot és újraindítják a vizsgáztatást, kiírunk KRESZ-vizsgára. A tananyag elvégzésére 90 nap áll rendelkezésedre.

“B” kategóriás tanfolyamra 16,5 éves kor fölött, legalább alapfokú (8 általános) végzettséggel lehet jelentkezni. A gyakorlati oktatás Hajdú-Bihar megyében (Debrecen, Hajdúszoboszló és környéke) zajlik.